loader image

O nas

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo finansowe

Japońskie słowo ANZEN wywodzi się ze znaków 安全, które oznaczają zarówno pewność, jak i bezpieczeństwo. Obie te wartości wyznaczają nam drogę, jaką kierujemy się w podejmowanych przez nas działaniach.

W ANZEN rozumiemy jak ważne jest poczucie pewności, dlatego pomagamy w jego ponownym osiągnięciu bezpiecznie przeprowadzając naszych Klientów przez cały proces. Doświadczony, wykwalifikowany i w pełni zaangażowany zespół ekspertów będzie towarzyszył i służył profesjonalną radą, zapewniając poczucie spokojnego oczekiwania na rezultat podjętych działań.

Wartości ANZEN

Wytrwałość

z pełnym zaangażowaniem
wypełniamy misję pomocy
naszym Klientom

biegłość

lata doświadczenia
w branży czynią z nas doświadczonych specjalistów

pewność

pomagamy osiągnąć
wewnętrzny spokój
i poczucie pewności

otwartość

zawsze dopasowujemy
nasze działania
do sytuacji Klientów

Wiedza i doświadczenie

Jako zespół posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych oraz w realizacji procesów windykacyjnych. Zdobywaliśmy je w firmach z branży ubezpieczeniowej i kancelariach prawnych, z powodzeniem reprezentując Klientów nie tylko w postępowaniach ugodowych, ale także na salach sądowych. Wyznajemy zasadę, że praktyka i czerpanie z różnych doświadczeń to najlepsi nauczyciele na ścieżce zawodowej.

Stale aktualizujemy i poszerzamy posiadaną – naszej uwadze nie ujdzie żadna zmiana legislacyjna. Śledzimy i analizujemy interesujące sprawy, wyciągamy z nich wnioski i wykorzystujemy je, by jeszcze skuteczniej pomagać naszym Klientom, poszukując dla nich najlepszych rozwiązań. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, przygotowując i prowadząc autorskie szkolenia.

Atuty Anzen

N

bezpłatna analiza sprawy

nie pobieramy od Klienta opłat wstępnych

N

profesjonalna infolinia

od pierwszej rozmowy kontakt Klienta z prawnikiem

N

doświadczony zespół prawników

profesjonaliści z praktyką w towarzystwach ubezpieczeniowych i kancelariach prawno-windykacyjnych

N

praktyczna dostępność

stały kontakt telefoniczny,
e-mailowy oraz możliwość przeprowadzenia telekonferencji

N

osobisty opiekun Klienta

przebieg sprawy pod indywidualnym nadzorem

N

dojazd do Klienta

dojeżdżamy w dogodnych, indywidualnie ustalonych terminach

Dlaczego spółka akcyjna?

Z myślą o naszych Klientach podjęliśmy decyzję o prowadzeniu działalności w formie spółki akcyjnej. Przepisy regulujące funkcjonowanie spółek tego rodzaju mają zaostrzone standardy, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo osób korzystających z ich usług.

Kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Podaj numer -

Oddzwonimy

+48 515 826 866

INFOLINIA: pon.-pt. 8:00-18:00, sob. 8:00-16:00

O nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez ANZEN Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdyni do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

oraz