loader image

Szkoda na nieruchomości

Szkody na mieniu mają miejsce zazwyczaj na skutek wydarzeń losowych, takich jak: pożar, powódź, wichura. Częstym przypadkiem jest zalanie mieszkania przez sąsiada lub spowodowanie szkody na mieniu przez uszkodzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej w budynku, czyli po prostu pęknięcie rur. Zalania stanowią ponad połowę wszystkich zdarzeń zgłaszanych do ubezpieczycieli w skali roku.

Co powinienem zrobić?

Sprawdź:

N
na jakich warunkach zawarłeś umowę ubezpieczenia mienia
N
czy sprawca zdarzenia, które spowodowało szkodę, posiada polisę odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.
Prawnicy ANZEN pomogą Ci prawidłowo zinterpretować zapisy zawarte w umowie ubezpieczenia i przeprowadzą Cię sprawnie i bezpiecznie przez cały proces dochodzenia odszkodowania.

 Jak z nami uzyskasz odszkodowanie?

1

Zadzwoń do nas
+48 515 826 866
lub napisz
biuro@anzensa.pl

2

Bezpłatnie przeanalizujemy sprawę wyceniając wysokość należnego Ci odszkodowania

3

Czas na kompletowania potrzebnych dokumentów

4

Zgłoszenie przez nas roszczeń do zakładu ubezpieczeń

5

Decyzja zakładu ubezpieczeń

6

Uzyskasz satysfakcjonujące odszkodowanie
albo
nadamy sprawie bieg sądowy

Spór pomiędzy ubezpieczycielem a ubezpieczonym

Zawarte w polisie ograniczenia i wyłączenia, w tym zapisy ogólnych warunków umowy ubezpieczenia, ubezpieczyciel stara się wykorzystać na swoją korzyść, ograniczając swoją odpowiedzialność i zaniżając tym samym kwotę wypłaconego Ci odszkodowania. Nierzadko zdarza się, że w ogóle odmawia wypłaty świadczeń.

Nasi prawnicy zweryfikują dokładnie umowę ubezpieczenia, pomogą zebrać kompletną dokumentację szkody oraz skonfrontują wysokość przyznanego odszkodowania z kwotą wyliczoną przez naszego rzeczoznawcę. W przypadku odmowy świadczeń, przeanalizują jej powody i wskażą, z czego wynika decyzja ubezpieczyciela. Następnie, sprawnie poprowadzą postępowanie o wypłatę należnych Ci świadczeń.

Dlaczego ANZEN?

ANZEN dba o Twoje bezpieczeństwo finansowe. Opierając się na doświadczeniu i odniesionych sukcesach w sprawach dotyczących zaniżonych odszkodowań lub odmów ich wypłaty, skutecznie pomożemy Ci uzyskać pełną, należną kwotę. Nasi prawnicy są świetnymi negocjatorami, wiedzą też, jak skutecznie prowadzić tego typu sprawy w procesie sądowym. Co istotne – zdobywali profesjonalne szlify w instytucjach finansowych, również w firmach ubezpieczeniowych.

Miałeś inną szkodę?

Sprawdź czy należy Ci się wyższe odszkodowanie!

Zostałem ranny w wypadku

Byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego? Ucierpiałeś w wyniku wypadku przy pracy? A może zdarzył Ci się inny wypadek, w wyniku którego doznałeś uszczerbku na zdrowiu? Masz prawo dochodzić odszkodowania i zadośćuczynienia za krzywdę. Pomożemy Ci je uzyskać.

Dowiedz się więcej

Mój bliski ucierpiał w wypadku

Twój bliski stracił życie, jest w stanie wegetatywnym lub doznał poważnych, trwałych obrażeń na skutek wypadku komunikacyjnego lub wypadku przy pracy? Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie za krzywdę.

Dowiedz się więcej

Błąd medyczny

Błędna diagnoza, odmowa świadczenia medycznego, niewłaściwe opieka medyczna, podanie niewłaściwego leku… Jeśli Ty lub Twój bliski doznaliście uszczerbku na zdrowiu w wyniku takiego lub innego błędu medycznego, pomożemy Ci uzyskać odpowiednie odszkodowanie.

Dowiedz się więcej

Mam szkodę rzeczową

Miałeś wypadek lub kolizję z winy innego kierowcy i Twój samochód uległ uszkodzeniu? Sąsiad zalał Twoje mieszkanie? Twój dom ucierpiał podczas wichury? Pomożemy Ci uzyskać odpowiadające szkodzie odszkodowanie.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Podaj numer -

Oddzwonimy

+48 515 826 866

INFOLINIA: pon.-pt. 8:00-18:00, sob. 8:00-16:00

Szkoda na nieruchomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez ANZEN Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdyni do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

oraz