loader image

Wypadek komunikacyjny

Uczestnikami wypadku komunikacyjnego mogą być nie tylko kierowcy, ale także pasażerowie, rowerzyści, motocykliści i piesi. Każdy z nich ma możliwość dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia za poniesione obrażenia.

Możliwość dochodzenia odszkodowania zachodzi również, gdy sprawca wypadku ucieknie z miejsca zdarzenia lub nie ma opłaconego OC. W takim przypadku roszczenie należy kierować do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Uzyskaj wysokie odszkodowanie, by jak najszybciej pozyskać środki na powrót do zdrowia.

Masz prawo wystąpić o następujące świadczenia:

N
odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
N
zadośćuczynienie za ból i cierpienie
N

wyrównanie z tytułu utraconego dochodu

N
rentę.

Masz prawo do uzyskania zwrotu kosztów:

N
leczenia i rehabilitacji
N
dojazdów do placówek medycznych
N
specjalistycznych konsultacji
N
przekwalifikowania zawodowego.

 Jak z nami uzyskasz odszkodowanie?

1

Zadzwoń do nas
+48 515 826 866
lub napisz
biuro@anzensa.pl

2

Bezpłatnie przeanalizujemy sprawę wyceniając wysokość należnego Ci odszkodowania

3

Czas na kompletowania potrzebnych dokumentów

4

Zgłoszenie przez nas roszczeń do zakładu ubezpieczeń

5

Decyzja zakładu ubezpieczeń

6

Uzyskasz satysfakcjonujące odszkodowanie
albo
nadamy sprawie bieg sądowy

Dlaczego ANZEN?

ANZEN dba o Twoje bezpieczeństwo finansowe. Mamy liczne sukcesy w dochodzeniu odszkodowań dla kierowców i pasażerów, rowerzystów, motocyklistów i pieszych. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, ustalając z Tobą – jako poszkodowanym – szczegóły i uwzględniając rodzaj obrażeń oraz ich wpływ na Twoje dalsze życie. Rzetelnie wyceniamy rozmiar uszczerbku na zdrowiu, szkody majątkowej, poniesionych kosztów leczenia i rehabilitacji, utraconego dochodu, kosztów przejazdów do placówek medycznych itp. Jasno przedstawiamy kolejne działania, konieczne do uzyskania odszkodowania.

Wypadek komunikacyjny to traumatyczne doświadczenie. Późniejszy spór z ubezpieczycielem o  odszkodowanie, procedury prawne, a w ostateczności postępowanie sądowe mogą powodować dezorientację i są przyczyną stresu. Dlatego doświadczony zespół prawników ANZEN dba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo od strony prawnej, ale również o komfort mentalny. Budujemy relacje w  oparciu o pełne zaufanie i transparentność działań. Jesteśmy dyspozycyjni i na bieżąco informujemy o postępach.

Sprawy naszych Klientów są naszymi sprawami.

Miałeś inną szkodę?

Sprawdź czy należy Ci się wyższe odszkodowanie!

Zostałem ranny w wypadku

Byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego? Ucierpiałeś w wyniku wypadku przy pracy? A może zdarzył Ci się inny wypadek, w wyniku którego doznałeś uszczerbku na zdrowiu? Masz prawo dochodzić odszkodowania i zadośćuczynienia za krzywdę. Pomożemy Ci je uzyskać.

Dowiedz się więcej

Mój bliski ucierpiał w wypadku

Twój bliski stracił życie, jest w stanie wegetatywnym lub doznał poważnych, trwałych obrażeń na skutek wypadku komunikacyjnego lub wypadku przy pracy? Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie za krzywdę.

Dowiedz się więcej

Błąd medyczny

Błędna diagnoza, odmowa świadczenia medycznego, niewłaściwe opieka medyczna, podanie niewłaściwego leku… Jeśli Ty lub Twój bliski doznaliście uszczerbku na zdrowiu w wyniku takiego lub innego błędu medycznego, pomożemy Ci uzyskać odpowiednie odszkodowanie.

Dowiedz się więcej

Mam szkodę rzeczową

Miałeś wypadek lub kolizję z winy innego kierowcy i Twój samochód uległ uszkodzeniu? Sąsiad zalał Twoje mieszkanie? Twój dom ucierpiał podczas wichury? Pomożemy Ci uzyskać odpowiadające szkodzie odszkodowanie.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Podaj numer -

Oddzwonimy

+48 515 826 866

INFOLINIA: pon.-pt. 8:00-18:00, sob. 8:00-16:00

Wypadek komunikacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez ANZEN Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdyni do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

oraz