loader image

Szkolenia dla branży IT

Nasze autorskie szkolenia dla branży IT mają na celu przybliżenie uczestnikom zagadnień prawnych związanych z tworzeniem i realizacją umów na systemy IT, prawem własności intelektualnej oraz wdrożenia RODO. Szkoląc, nasi eksperci rozwiązują wiele realnych problemów uczestników zajęć. Gwarantujemy najlepszych wykładowców, wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny szkoleń.

Zwycięża ten, kto ma wiedzę. Prawo podlega zmianom, obowiązujące przepisy interpretacjom. Nasze szkolenia – specjalnie stworzone dla branży IT – pozwolą Ci lepiej rozumieć prawo i korzystać z obowiązujących regulacji. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

TEMATY I KALENDARZ SZKOLEŃ

Brak bieżących szkoleń

Dla kogo?

N

programiści, freelancerzy

N

osoby odpowiedzialne za negocjowanie kontraktów IT

Co zyskujesz?

N

większą świadomość prawną, dzięki której unikniesz błędów i niekorzystnych zapisów w zawieranych umowach oraz szybciej i skuteczniej rozwiążesz spory na linii dostawca usług-klient – co wpłynie na poprawę wizerunku firmy

N

wiedzę opartą na praktycznym doświadczeniu

N

materiały szkoleniowe, które będą praktycznym przewodnikiem w realnych sytuacjach związanych ze świadczeniem usług IT

Nie znalazłeś szkolenia, którego szukałeś? Skontaktuj się z nami – zadzwoń: +48 515 826 866  lub napisz: biuro@anzensa.pl. Przygotujemy szkolenie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego ANZEN?

Zespół ANZEN to specjaliści – eksperci prawa, rozumiejący specyfikę branży IT. Mają też bogate doświadczenia dydaktyczne, co pozwala im przełożyć skomplikowany język prawa na praktyczne zastosowania i rozwiązania – gotowe do wykorzystania przez uczestników zaraz po zakończeniu szkolenia.

Kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Podaj numer -

Oddzwonimy

+48 515 826 866

INFOLINIA: pon.-pt. 8:00-18:00, sob. 8:00-16:00

Szkolenia dla branży IT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez ANZEN Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdyni do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

oraz