loader image

Szkolenia dla branży medycznej

Nasze szkolenia, skierowane do pracowników ochrony zdrowia, mają na celu poszerzenie wiedzy dotyczącej uregulowań prawa medycznego w oparciu o obowiązujące przepisy. Znajomość i rozumienie prawa daje pewność siebie i pewność działania, szczególnie w trudnych, konfliktowych sytuacjach. Gwarantujemy najlepszych ekspertów, wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny szkoleń.

Zwycięża ten, kto ma wiedzę. Prawo podlega zmianom, obowiązujące przepisy interpretacjom. Nasze szkolenia – specjalnie stworzone dla branży medycznej – pozwolą Ci lepiej rozumieć prawo i korzystać z obowiązujących regulacji. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

TEMATY I KALENDARZ SZKOLEŃ

Brak bieżących szkoleń

Dla kogo?

N

kadry zarządzającej podmiotami medycznymi

N
pracowników podmiotów medycznych
N
fizykoterapeutów
N
lekarzy i pielęgniarek prowadzących indywidualne praktyki

Co zyskujesz?

N

większą świadomość prawną, dzięki której szybciej i skuteczniej rozwiążesz spory na linii pacjent-lekarz – co wpłynie na poprawę wizerunku placówki

N

wiedzę opartą na praktycznym doświadczeniu

N
materiały szkoleniowe, które będą praktycznym przewodnikiem w realnych sytuacjach związanych z działaniem placówki medycznej i w relacjach z pacjentami

Nie znalazłeś szkolenia, którego szukałeś? Skontaktuj się z nami – zadzwoń: +48 515 826 866  lub napisz: biuro@anzensa.pl. Przygotujemy szkolenie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego ANZEN?

Zespół ANZEN to specjaliści – eksperci prawa i jednocześnie mediatorzy, biegli w sztuce kończenia sporów, nim te wywołają poważne szkody. Mają też bogate doświadczenia dydaktyczne, co pozwala im przełożyć skomplikowany język prawa na praktyczne zastosowania i rozwiązania – gotowe do wykorzystania przez uczestników zaraz po zakończeniu szkolenia.

Kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Podaj numer -

Oddzwonimy

+48 515 826 866

INFOLINIA: pon.-pt. 8:00-18:00, sob. 8:00-16:00

Szkolenia dla branży medycznej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez ANZEN Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdyni do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

oraz