loader image

Szkolenia

Praca w branżach medycznej lub informatycznej wiąże się z wymogiem znajomości podstaw prawnych regulujących funkcjonowanie tych ważnych dla współczesnego społeczeństwa środowisk. Potrzeba ta staje się tym wyraźniejsza w sytuacjach negocjowania kontraktów czy sporach na linii zleceniodawca-zleceniobiorca lub pacjent-lekarz.

Nasze szkolenia dadzą Ci cenną, praktyczną wiedzę z zakresu prawa, która pomoże Ci działać skuteczniej w swojej branży.

Szkolenia

Pracujesz w branży informatycznej lub medycznej? Negocjujesz kontrakty, masz do czynienia ze spornymi sytuacjami na linii zleceniodawca-zleceniobiorca lub pacjent-lekarz? Nasze szkolenia dadzą Ci cenną, praktyczną wiedzę z zakresu prawa, która pomoże Ci działać skuteczniej.

INFOLINIA: pon.-pt. 8:00-18:00, sob. 8:00-16:00

Szkolenia dla branży IT

Pracujesz w branży informatycznej lub odpowiadasz za negocjowanie kontraktów IT? Nasze szkolenia dadzą Ci cenną, praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci zwiększyć efektywność swojej pracy oraz unikać potencjalnych błędów. Z pomocą naszych ekspertów opanujesz powiązaną z branżą IT wiedzę prawniczą.

Dowiedz się więcej

Szkolenia dla branży medycznej

Zarządzasz placówką medyczną, jesteś pracownikiem szpitala czy przychodni albo prowadzisz własny gabinet? Szkolenia z prawa medycznego w Anzen dadzą Ci wiedzę z zakresu uregulowań prawa medycznego i świadomość prawną, dzięki której szybciej rozwiążesz spory na linii pacjent-lekarz.

Dowiedz się więcej

Nasze
atuty

N
Wykładowcy:
eksperci prawa z doświadczeniem dydaktycznym
N
Świetne rozumienie prawa w kontekście branż IT i medycznej
N

Przekładanie języka prawa na praktyczne zastosowania

Kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Podaj numer -

Oddzwonimy

+48 515 826 866

INFOLINIA: pon.-pt. 8:00-18:00, sob. 8:00-16:00

Szkolenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez ANZEN Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdyni do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

oraz