loader image

Odszkodowanie dla pasażera już po 7 dniach

Koszty leków, wizyt lekarskich i dojazdów na nie w okresie tuż po wypadku mogą spędzać osobom poszkodowanym sen z powiek. Zespół ANZEN podejmuje sprawne działania, by jak najszybciej uzyskać odszkodowania dla poszkodowanych, tak by rosnące koszty nie obciążały domowego budżetu.

Zdarzenie

Młody mężczyzna, podróżujący wraz z grupą znajomych jako pasażer na tylnym siedzeniu uległ poważnym obrażeniom ciała na skutek zderzenia dwóch pojazdów. Przyjaciel mężczyzny, kierujący pojazdem, poniósł śmierć na miejscu, co spowodowało dodatkowy uszczerbek na zdrowiu psychicznym poszkodowanego.

Poszkodowany doznał urazu wielomiejscowego, tj. złamania wyrostka kolczystego oraz trzonu kręgu C6, złamania trzonu kręgów TH3, Th4, Th7 oraz urazowego zespołu korzonkowego odcinka piersiowego.

Koszty leków i przeprowadzenia skutecznej rehabilitacji przewyższały możliwości zarobkowe mężczyzny. Podejmując się tej sprawy zespół ANZEN miał także świadomość, że bez dobrze poprowadzonej rehabilitacji dalsza kariera sportowa poszkodowanego będzie bardzo utrudniona.

Szybka wypłata świadczeń

Profesjonalizm i pełne zaangażowanie zespołu ANZEN zaowocowały zgromadzeniem potrzebnej dokumentacji. W efekcie błyskawicznie podjętych działań uzyskano bezsporną kwotę odszkodowania w wysokość około 30 000 zł już po 7 dniach od zgłoszenia roszczeń. Sprawa jest rozwojowa, jednakże tak szybka wypłata pozwoliła poszkodowanemu na podjęcie skutecznego leczenia i rehabilitacji.

Zobacz także

Kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Podaj numer -

Oddzwonimy

+48 515 826 866

INFOLINIA: pon.-pt. 8:00-18:00, sob. 8:00-16:00

Odszkodowanie dla pasażera już po 7 dniach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez ANZEN Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdyni do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

oraz